Castillejo realizon duke rrëshqitur, Pioli hedh në fushë tre lojtarë (VIDEO)

Milani ka shënuar dhe golin e tretë ndaj Brescias. Jo i bukur por sytë por aksion efikas, me asist perfekt nga krahu për Calabria.

Castillejo, pas një “slalom” në qendër pranë prote, duke rrëshqitur e ka dërguar topin në rrjetë, me jo pak faj të portierit të Brescias.

Pioli ndërkohë bën një sërë zëvendësimesh duke hedhur në fushë Krunic, Brahim Diaz dhe Daniel Maldini.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu