Castillejo peng i agjentëve, situata e bllokuar! Pista e re nga Spanja

Në kampin kuqezi po tentojnë të shesin te Getafe Samu Castillejo. Spanjolli me një postim të bërë dje la të kuptojë se do të largohet nga kuqezinjtë dhe gjithçka ishte e mbyllur.

Situata ka ndryshuar ditën e sotme. Gazetari Daniele Longo raporton se Getafe i ka bllokuar negociatat, për shkak të përfshirjes së menaxherëve të ndryshëm të paautorizuar prej tyre për këtë operacion në merkato.

Sakaq, sipas AS edhe Real Sociedad u fut ne gare per Casti teksa edhe Sampdoria gjithashtu ka kerkuar informacione per huazimin e tij.

Duhet pare se cfare do te ndodhe ne keto oret e fundit te merkatos, duke qene se neser ne oren 23:00 mbyllet gjithcka dhe kontratat duhen depozituar.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu