Castillejo jam i lumtur per golin!

Gattuso? Eshte nje njeri special e jeton futbollin ashtu sic ka luajtur, na flet gjithmone ben shaka me ne te ben te ndihesh mire gjithmone..

Maldini? Te degjosh fjale te mira nga nje legjende si Paolo te ben te ndihesh krenar, do bej gjithcka qe fjalet e mira te thena per mua te dalin te verteta..

Roli im? Tre vjet te Villareal kam luajtur sulmues i djathte por luaj dhe ne te majte te sulmit per mua mjafton te luaj..

Higuain? Pervecse nje lojtar i madh eshte njeri shume i mire, e di sesa i rendesishem eshte per ne dhe ne jemi te lumtur qe e kemi ne skuader, eshte merzitur se nuk luajti keto dy ndeshje por sot eshte stervitur me ne dhe do te jete i gatshem kete fundjave – eshte shprehur Castillejo sot ne nje interviste per Sky Sport!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu