Castillejo duhet te jap me shume!

– Ne Europe asnje ndeshje nuk eshte e lehte, ata kishin shume deshire per te luajtur ne kete debutim, nuk ishte e lehte por ne kemi marre tre pike te rendesishme. Ne Milan ndihem si ne familje, jemi nje grup i madh, trajneri dhe familja Milan e bejne me te lehte kete. Me Higuain ndihem mire, jashte fushes eshte shume zbavites, ne fushe ndihem mire me te. Objektivi personal? Objektivi im eshte te pershtatem, do te jap gjithçka per kete klub qe eshte fokusuar shume tek une.”

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu