Castillejo cfare emocioni goli shenuar!

” Eshte nje ndjenje e pabesueshme te kesh ne Milanello çdo dite Maldinin. Eshte e veshtire te shpjegoj emocionet kur shenon Gol me kete fanelle. Per here te pare ne San Siro kam qene 11 vjeç, luhej Milan-Torino e cila perfundoi 0-0, me kujtohet se Gilardino humbi penalltine. Kam vetem kujtime te bukura, ishte nje ndjenje e bukur kjo qe kam perjetuar brenda dhe jashte San Siros. E kush do ta mendonte qe nje dite do te vesh kete fanelle – eshte shprehur Samu Castillejo ne nje interviste per mediat italiane!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu