Cassano: “Milan? Kryevepra e Piolit. Nuk e di nëse ai është bekuar nga fati apo…”

Duke folur për mikrofonat BoboTV drejtpërdrejt në Twitch, Antonio Cassano foli për punën e Piolit te Milani si më poshtë:

“Unë nuk e di nëse Pioli puthet nga puna, fati apo loja, por nëse ai vazhdon të zhvillohet kështu … nuk e mbaj mend që te kete gabuar dy ndeshje rresht.

Ai po bën një kryevepër, rezultate, duke përmirësuar lojtarët dhe kampionët drejtues. Sot tha një fjali të bukur në lidhje me kontraten me Milanin, pra qe nuk ka skadence dhe shpresoj qe mund të zgjasë sa më gjatë.

Ai studion, është e tashmja por vazhdon të studiojë, bravo Maldini dhe Pioli”.

Dicka edhe mbi golin e Daniel Maldinit: “U emocionova jashte mase kur pashe Paolo Maldinin te festonte ashtu teksa syte i shkelqenin. Dhe ai ka fituar trofe te rendesishem dhe ate lloj gezimi se ka pasur.

Nuk eshte e lehte, eshte drejtues dhe i djali luan te Milani dhe shenon. Ka peshe, pergjegjesi te madhe”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu