Cassano: Milan, kujdes mbrapa! Problemi kuqezi fizik, po po luftojnë

Duke komentuar fitoren e mbrëmshme të Napolit kundër Milanit, ish-sulmuesi kuqezi Antonio Cassano analizoi momentin e vështirë të “Djallit” në Bobo TV në Twitch në këtë mënyrë:

“Më shumë sesa të flisja për Napolin, i cili tani ka gjetur kompaktësinë e tij me Mertens, unë do të ndalesha më shumë te Milani në muajin e fundit.

Frika ishte të mbanin përballjen me Interin deri në fund duke pasur parasysh shumë ndeshje të ngushta dhe skuadrën në dispozicion.

Kuqezinjtë kanë probleme, të gjithë lojtarët po luftojnë. Ekipi është në vështirësi jo në nivelin e lojës, por në nivelin fizik. Çështja është që të tjerët prapa po vijnë tani.

Dhe ndërkohë, Interi dje dha goditjen e fundit, duke mbyllur përfundimisht fjalimin e Scudetto. Do të duhej një katastrofë e bujshme për të rihapur garën për titull”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu