Cassano: “Maldini tregoi se i ka b*let sa një balonë. Sinjali që ai dha…”

I intervistuar nga Il Giornale, ish-kuqezi Antonio Cassano foli për Milanin dhe sidomos çështjen “Donnarumma” dhe sjelljen e Paolo Maldinit:

“Ka treguar b*le aq të mëdha sa një balonë! Mund ta humbësh Donnarumma me zero, por i ke dhënë një sinjal futbollit italian dhe atyre që do mbërrijnë te Milani.

Paolo u tregua shumë elegant me Donnarumma dhe nuk e di nëse diku tjetër ai djalë do të marrë të njëjtin trajtim që kishte në Milanello”.

Lidhur me mos rinovimin e Gigio Donnarumma me Milanin, Antonio Cassano, u shpreh:

“Nëse jam i befasuar nga çështja Donnarumma? Nëse ai e ndërmori atë hap, kjo është sepse ai ka një tjetër kontratë në xhepin e tij.: thonë të gjithë Juventus”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu