Carrasco-Milan dy pengesat kryesore!

Qe Carrasco pelqehet nga drejtuesit e Milan tashme kjo eshte e konfirmuar, por problemi kryesor eshte paga e lojtarit i cili ne Kine merr 10 milion euro ne sezon si dhe veshtiresia per te gjetur nje akord me klubin kinez Dailan i cili kerkon 30 milion euro per kartonin e tij ndersa Milan nje huazim 6 mujor si dhe detyrim blerjeje ne rast kualifikimi ne Champions.

Tratativa eshte e veshtire por vazhdon, diferencen do ta beje ne fund deshira e lojtarit i cili duket qe eshte gati per nje rikthim ne Europe ne nje klub te madh..

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu