Calhanoglu i lumtur per golin!

– Ishte e rendesishme te fitonim dhe ja arritem, ne 45 minutat e para bëme shumë mire dhe duhej te mbanim te njejtin ritem edhe pse eshte veshtire ne kete vape..

E rendesishme qe shenova tani kemi nje jave me te qete per te menduar per ndeshjen kunder Verona..

Gattuso? Punon shume me ne kerkon gjithmone 100% nga te gjithe eshte i rendesishem per ne, duam Europa League..

Verona? Te gjitha jane te rendesishme duhet te shmangim gabimet si me Benevento, duam te fitojme perpara tifozeve tane..

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu