Calhanoglu – Gattuso me rilindi

“Kisha menduar largimin. Nuk po defrehesha. Cdo gje po me kthehej kundra. Ne fushe isha me shume nje fantazem”. – Jane fjalet e Hakan Calhanoglu per mediat Italiane. Por me ardhjen e Gattusos ne stolin e Milanit futbollisti Turk eshte nje tjeter.

“ Jam shume i liruar psikologjikisht. Gattuso me rilindi dhe me solli deshiren per te luajtur futboll. Kam siguri ne ate cfare bej. Me kerkon qe te gjuaj me shume porten, cka duhet te punoje me shume. ”

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu