Calhanoglu-Galatasaray, rihapet pista! “Do të bëj çmos për ta marrë…”

Mes dëshirave të Hakan Calhanoglu në të ardhmen është edhe të veshë fanelën e Galatasaray në Turqi, siç e ka thënë disa herë dhe përsëritur, duke qenë tifoz i çmendur.

Një asist që është pritur nga kandidati për president.

Duke folur në mikrofonët e RadyoSpor, İbrahim Özdemir foli për të ardhmen e tij në presidencën e Galatasaray:

“Nëse unë bëhem president, patjetër që nuk do të shtoj lojtarë mbi moshën 28 ​​vjeç, përveç nëse ata kanë një kontribut të rëndësishëm.

Sigurisht, mund të ketë disa emra. Për shembull, Hakan Çalhanoğlu është një tifoz i vërtetë i Galatasaray.

Nëse bëhem president, sigurisht që do të përpiqem ta sjell atë në skuadrën tonë sa më shpejt të jetë e mundur”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu