Calhanoglu flet per Higuain dhe Gattuson!

STADIO GIUSEPPE MEAZZA, MILANO, ITALY - 2018/04/04: Hakan Calhanoglu of Ac Milan during the Serie A football match between AC Milan and Fc Internazionale . The match ends in a tie 0-0. (Photo by Marco Canoniero/LightRocket via Getty Images)

Ne nje interviste per MTV,Calhanoglu eshte shprehur:

”Qe kur ka ardhur Gattuso kam filluar te luaj me mire,ai flet shume me mua dhe kjo gje me pelqen. Higuain? Eshte nje bomber me kualitete te medha,eshte nje lojtar i rendesishem. Mezi po pres te luaj me Gonzalon neser. Ne stervitje jam pershtatur shume mire me te. Ne ambjentin tone ka atmosfere shume te mire. Kemi nje mix nacionalitesh argjentinas,spanjoll etj dhe kjo gje me pelqen. Me Laxalt,Castillejo dhe Bakayoko shkoj shume mire”

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu