Calhanoglu demtohet ne gju, rrezikon ndeshjen e fundjaves!

Diten e marte gjate stervitjes Calhanoglu ka pesuar nje demtim ne gju, demtim i cili e mbajti jashte fushe ne sfiden kunder Torino.

Sot do te behen te tjera analiza per te kuptuar me shume demtimin e tij, por mesa duket turku do te mungoje dhe ne fundjave!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu