Calhanoglu asist gola i pazevendesueshem per kete Milan!

Kur turku luan ne fushe per Milanin ka shifra per Champions, gol, asist per Bonaventura, asist per Suso pasime te sakta topa te rekuperuar, ka gjithcka per te qene nje numer 10 per Milanin.

Pas ketij lojtari ka nje merite te madhe dhe Gattuso i cili besoi shume ne potencialin e mesfushorit turk i cili ndryshe nga Montella eshte nje nga te besuarit e tij, tani lojtari ka ndryshuar dhe gezimin pas cdo goli duke puthur stemen e Milan gje qe tregon dhe nje here dashurine qe ai ka per ngjyrat kuqezi.

Pasi kaluan muajt e pare aq sa i mjaftoi Hakan te pershtatej me Seria A tashme lojtari eshte nje nga shtyllat e kesaj skuadre dhe do te jete dhe ne te ardhmen per trajnerin kuqezi..

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu