CALHANOGLU!!! Asist dhe supergol fluturimthi nga fantazisti kuqezi (VIDEO)

Hakan Calhanoglu po kalon moment të mirë forme dhe duket sikur goli në Firence ndaj Fiorentina e ka rilindur pas periudhës së keqe post Covid-19 ku forma fizike dhe teknike ishte e dobët…

Fantazisti i Turqisë edhe sonte ka treguar se mbetet lider.

Pas asistit të golit të parë ndaj Letonisë, numri “10” ka shënuar të dytin vetë me një goditje fluturimthi në kufi të zonës së rreptësisë, duke e ulur topin në një trajektore të vështirë për portierin kundërshtar.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu