Calciomercato Milan, Isco është një ëndërr konkrete për bastet. Spanjolli ndez tifozët me dy komente…

Milani nuk dëshiron të ndalet dhe synon t’i japë Piolit fuqizime të reja për një kampionat si protagonist.

Emri është ai i Isco-s, të cilin ekspertët e japin si një qëllim mjaft konkret: ardhja e lojtarit të Real Madridit te Rossonerët në këtë merkato, raporton Agipronews, në fakt paguan dyfishin e kuotës (2).

Thashethemet e fundit flasin për një Milan në pozitën pole position për të siguruar spanjollin, i cili do të plotësonte atë hapësirë ​​të liruar nga Calhanoglu. Nikola Vlasic i zakonshëm i CSKA Moscow është në garë për një vend prapa sulmuesve, një pistë që është ftohur, por ende ofrohet me kuotat 2.75.

Është më e vështirë të shohësh Luis Alberto te kuqezinjtë, i cili pavarësisht se nuk ka marrëdhënie të shkëlqyera me Lazion jepet me kof 4.

Së fundi, bastoret gjithashtu citojnë transferimin në Milano të James Rodriguez dhe Papu Gomez, të dy me kuotat 5.

Sakaq, Isco ka ndezur tifozët kuqezi ne rrjetet sociale. Pasi ka uruar Brahim Diaz duke e quajtur “vëlla” për ditëlindjen e tij të 22-të, ka komentuar edhe te foto e treshes Diaz, Theo dhe Castillejo me fjalinë “çfarë treshe”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu