Calabria: Eshte momenti me i mire i karrieres time, Juve? nuk eshte e pamundur!

‘Mendoj se eshte momenti me i mire i karrieres time, ne 2018 kam luajtur shume ndeshje dhe per kete duhet te falenderoj dhe trajnerin Gattuso..

Maldini? Paolo ka qene gjithmone idhulli im, kur mendoj se eshte gjithmone ne Milanello kur stervitemi te ben te japesh gjithmone 100%..

Juventus? Do te jete e veshtire ta mundesh, kete sezon eshte permisuar akoma por gjithsesi nuk eshte e pamundur dhe ne Doha ishin te avantazhuar por ne fund ja dolem ne ndeshja fillon 0-0 dhe do te japim 100%

Higuain? Sapo erdhi ne Milanello i thashe menaxherit se nuk kam pare sulmues me te forte se El Pipita, nje sulmues qe jeton per golin eshte me mire ta kesh ne skuader, nuk mendoj se ka nje problem Higuain ne skuader.. – eshte shprehur Davide Calabria per Sky Sport!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu