Caktohen arbitrat e derbit te Milanos!

MILAN, ITALY - OCTOBER 02: Referee Marco Guida looks on during the Serie A match between AC Milan and US Sassuolo at Stadio Giuseppe Meazza on October 2, 2016 in Milan, Italy. (Photo by Marco Luzzani/Getty Images)

Sot jane caktuar arbitrat e ndeshjes midis Inter dhe Milan:

Inter vs Milan 

Arbiter: GUIDA

Anesore: MELI – PASSERI

Arbitri 4: MARESCA

VAR: IRRATI

VAR: GIALLATINI

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu