Cagliari kembngul per Locatellin!

MILAN, ITALY - OCTOBER 28: Manuel Locatelli of AC Milan in action during the Serie A match between AC Milan and Juventus at Stadio Giuseppe Meazza on October 28, 2017 in Milan, Italy. (Photo by Marco Luzzani/Getty Images)

Ekipi i Cagliarit nuk heq dore nga mesfushori i Milanit Manuel Locatelli. Cagliari i ka kerkuar serisht Milanit mesfushorin ne forme ne huazimi 1 vjecar. Per Milanin lojtari eshte i pashitshem dhe ka refuzuar cdo oferte qe ka ardhur per te.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu