Cagliari, Cutrone ne dyshim!

Sipas Sky Sport Cutrone ka pesuar nje demtim ne miqesoren e U21 kunder Shqiperise dhe lojtari sot ka kryer vizitat mjekesore.

Patrick ka ndrydhur kaviljen dhe eshte ne dyshim per sfiden e fundjaves kunder Cagliari, megjithate Gattuso bashke me stafin mjekesor do te bejne te pamunduren per ta rekuperuar sulmuesin!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu