Cafu: Uroj qe Maldini te qendroje te Milan!

Ish mbrojtesi i Milan Marcos Cafu ka folur per mikrofonat e Sky Sport sot per momentin e kuqezinjve:

Gattuso? Nuk eshte e drejte kur largohet nje trajner si Gattuso qe beri mjaft mire me lojtaret qe kishte ne dispozicion, me erdhi keq qe nuk arriti te hynte ne Champions League qe me pak fat mund ta arrinte shume mire dhe gjerat do ishin shume me ndryshe se tani. E kam thene gjithmone se trajneret kane nevoje te qendrojne per nje kohe te gjate ne skuader.

Maldini? Shpresoj te qendroje sepse di te beje shume mire punen e tij te kuqezinjte, si kapiten ka bere nje pune te mire. Leonardo? Eshte nje njeri me eksperience ne kete fushe dhe e dinte shume mire se nuk do te ishte e lehte per te, i uroj fat dhe jam i sigurte se do te beje mire ne ndonje skuader tjeter!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu