Cafu mesazh Paquetas: Milan eshte nje tjeter Galaksi!

Marcos Cafu ne nje video mesazh ne profilin Twiter te AC Milan ka pershendetur blerjen me te re Paqueta:

Paqueta je duke luajtur per nje klub te madh si Milan, ne Milanin e famshem. Sapo u largove po nga nje klub i madh si Flamengo por Milan eshte komplet dicka tjeter, te uroj te besh sa me mire atje dhe besoj se do ja dalesh sepse perndryshe nuk do kishe firmosur me kuqezinjte. Zoti te bekofte pac fat dhe te luash futboll duke u kenaqur, te uroj suksese te Milan dhe shume shpejt do vij ne San Siro te takoj.. te perqafoj – e mbyll Cafu video meazhin e tij!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu