Buffon Milan problem ne Finale!

Sot ka folur ne konferencen per shtyp ka folur Allegri bashke me kapitenin Buffon –

Kunder Milan kam luajtur 4 finale, 2 i kam humbur me penallti, 1 e kam fituar me shtese dhe nje me penallti..
Ne finale kunder Milan nuk eshte kurre e lehte..Jane skuader e forte dhe Gattuso i ka dhene shpirtin e duhur.. – eshte shprehur Buffon per kuqezinjte!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu