Buffon i dergova nje sms Donnarummas!

Ne nje event organizuar nga Procter & Gamble sot Buffon ka folur dhe per Gigi Donnarumma.

– Pashe pritjen e Gigios ndaj Milik dhe ishte fantastike, i dergova nje sms per ta uruar.

Madridi? Ndoshta fjalet e mia komentohen me shume se c’duhet por kur je person publik ke dhe influence ndaj cdo gjeje.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu