Buchioni: Milan, rinovo shpejt me Kesie!

Verdiktet e fundit të Serie A janë komentuar nga shumë specialist, teksa edhe gazetari Enzo Buchioni ka menduar që të thotë fjalën e tij përsa i përket arritjes kuqezi.


“Ishte një arritje, edhe të përfundosh i dyti. Milani ka pasur shumë vështirësi në fazën e dytë, nuk ka pasur një skuadër individësh në të njëjtij nivel me Inter”.

“Historia e Donaruma po bëhet e sikletshme. Nëse do të isha drejtues i Milanit do të flisja dhe do thoja gjithcka. Unë mendoj që klubi duhet të rinovojë patjetër me Kesie në këtë moment”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu