Bucciantini: Milan me pak se 50% shanse per tu kualifikuar..

Marco Bucciantini ka folur per Sky Sport rreth luftes per nje vend ne Champions ku dhe Milan eshte ende nje pretendente..

Kuqezinjte u treguan te afte per te shfrytezuar nje kalendar te lehte ne leter por qe ishin te vetmit qe e shfrytezuan duke marre 3 fitore ne 3 ndeshjet e fundit, por mund te them se Milan ka me pak se 50% te shanseve te saj per tu kualifikuar ne Champions..

Gattuso? Kur erdhi te Milan nuk dihej ende se kush ishte Presidenti dhe ne keto kushte eshte veshtire te punosh. Me pas pak nga pak me shoqerine e re u krijua nje tjeter standart, por ne fillim nuk ishte keshtu dhe Gattuso ishte lidhja kryesore midis tifozeve dhe klubit dhe pikerisht per kete drejtuesit e rinj i besuan ende Gattusos – u shpreh opinionisti per Sky Sport!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu