Bucciantini: Mendoj se per Higuain me e keqja ka kaluar!

Marco Bucciantini ka analizuar ne Sky Sport dy afrimet nga Juventus te Bonucci dhe Higuain te Milan:

Leonardo mberriti te Milan pas nje zenke me Allegri dhe ishte goditja me e madhe e Milan ne vitet e fundit, por pasigurite ne klub e bene te kthehej serish te Juventus, ndersa ndryshe ishte per Higuain i cili pas mberritjes se Ronaldo te Juventus nuk kishte me hapesira per te.

Higuain erdhi te Milan ne nje menyre tjeter, kishte deshire per tu hakmarre dhe kunder Juventus ishte nje sfide personale e tij me klubin juventin. Jam i sigurte se me e keqja kaloi me pelqeu goli me Spal dhe menyra se si festoi me skuadren dhe trajnerin dhe duhet te niset nga aty, shpresoj dhe Milan te permirsohet ne fazen sulmuese te sulmoje me shume nga e majta dhe te punoje me shume me mbrojtesit e kraheve. Paqueta? Milan ka nevoje per nje talent si ai ne mesfushe..

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu