Bucciantini Donnarumma duhet te shitet!

Gjate emisionit mbreme Calciomercato ne Sky Sport gazetari Bucciantini ka folur per ceshtjen Donnarumma:

Eshte portier shume i mire por me ardhjen Reina duhet te shitet, me shumen qe Milan mund te perfitoje mund te marre 2/3 lojtare ne merkato.. – eshte shprehur Bucciantini – edhe pse eshte veshtire qe te shitet pasi Milan kerkon shume dhe ka nje rroge te madhe per shume klube ne Europe!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu