Bruno Longhi Milan gaboi me Bacca!

– Milan mendoi te zevendesonte Bacca me Kalinic dhe ketu ishte gabimi me i madh.

Problemi nuk eshte vetem fizik por dhe psikologjik, Gattuso nuk mund te luaj dot pa Suso dhe Calhanoglu sepse jane lojtare me nje nivel te larte teknik..

Pastaj nese ke 5 ndeshje qe nuk fiton atehere situata behet dhe me e renduar psikologjikisht dhe lojtaret nuk japin ate qe duhet ne fushe per shkak te presionit.. – eshte pergjigjur Bruno Longhi gazetar i njohur italian rreth ceshtjes se kuqezinjve..

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu