Brahim Diaz u bind nga shoku i tij te Reali dikur! Formula “Rebic” dhe raportet super mes klubeve

Brahim Diaz është një futbollist i Milanit dhe tashmë gjithçka është kryer aq sa duhet thënë se Maldini i ka organizuar edhe tamponin dhe vizitat mjekësore djaloshit të talentuar që vjen nga Madridi!

Milan, attento a Theo Hernandez: Psg interessato" - Corriere dello Sport

Fantazisti spanjoll, që luan edhe në krah të djathtë dhe të majtë të sulmit, këto ditë ka qenë ende duke reflektuar, por sipas “Sky Sport”, Theo Hernandez ka qenë ai që e ka bindur plotësisht, pasi të dy dikur kanë qenë te Real Madrid.

Reali dhe Milani, që janë në super raporte që pas kalimit të Theo Hernandez vjet dhe pasi Boban kërkoi Kubon në janar, do të ritakohen më pas në fund të sezonit ose edhe më përpara për transferimin e mundshëm final, pasi për momentin është një huazim “alla Rebic”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu