Brahim Diaz gjen gëzimin e parë me Milanin! (VIDEO)

Ka ardhur goli i parë për Brahim Diaz me fanellën e Milanit! Djaloshi spanjoll i ardhur nga Real Madrid ka realizuar pas një aksioni të bukur dhe kombinimeve me Paqueta.

Braziliani i ka dhënë një asist të bukur, ndihmuar edhe nga një devijim që ka nxjerrë përpara porte sulmuesin me numër 21 te kuqezinjtë.

Kjo është ndeshja e dytë e Diaz me fanellën kuqezi pasi luajti një pjesë loje ndaj Monza në miqësoren e përpara disa ditësh.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu