Boooom Boooom Piatek!

Nuk mund te niste me mire aventura e polakut Piantek me fanellen kuqezi. Fiton Milan kunder Napoli me nje dopiete te Piatek i cili e nis nga fillimi ndeshjen ne kupe dhe tregon te gjithe potencialin e tij.

E zgjidh qe ne pjesen e pare kuqezinjte ndeshjen ku ne minuten e 10 zhbllokon sulmuesi i sapo ardhur Piatek dhe me pas do ishte serish polaku i cili mbyll ndeshjen me rezultatin 2-0.

Milan eshte gjysemfinalistja e pare ku do te luaj me fituesen e ciftit Inter vs Lazio!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu