Bonucci sulmon albitrin!

Kapiteni Milanit do te mungoje ne sfiden kunder Napoli per shkak te kartonit te verdhe qe mori ne pjesen e dyte ne minuten e 81, kjo eshte bere shkak qe Bonucci ti drejtohet pankines se Milanit me fjalet mezi po priste ky bir k.. i inatosur me albitrin kryesor ofendimet jane kapur nga kamerat ne San Siro.

Pervec Bonnuci Gattuso duhet te beje llogarite dhe me nje mungese te mundshme te Romagnoli per shkak te demtimit ne kofshe.

 

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu