Bonucci shiriti kapitenit nje pergjegjesi me shume!

Ne prag te sfides miqesore kunder Arabis Saudite ka folur per mediat Leonardo Bonucci:

Tani jam me i vjetri nga te gjithe dhe kam nje pergjegjesi me shume dhe duhet te jem nje shembull per te gjithe, nje nga te gjithe Mario i cili eshte me i pjekur tani.

Ka entuziasem dhe deshire te cilat jane bazat per te nisur nje cikel te ri ne kombetare, fasho e kapitenit ka nje pergjegjesi por eshte dhe nje nder per mua personalisht. Eshte nje enderr per cdo femije dhe ashtu sic bej dhe te Milan do te jete nje stimul me shume per mua – eshte shprehur Bonucci per mediat italiane!

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu