Bonucci-Romagnoli mungesa te rendesishme!

– Do te jene nje mungese e rendesishme per kuqezinjte Bonucci dhe Romagnoli kane gjetur formen e duhur dhe ekuilibrat qe i mungonin kesaj skuadre.

Jane dy lojtare ku Milan do te bazohet shume sezonin e ardhshem i japin nje sens mbrojtjes dhe nje siguri te madhe ne prapavije – eshte shprehur Claudio Onofri ne studiot e Premium Mediaset!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu