Bonucci-Romagnoli kombetarja nje cmim per ata!

Ne intervisten per Milan TV Gattuso ka folur dhe per kombetaren italiane:

– Eshte skuader e re dhe do kohen e saj, Bonucci dhe Romagnoli jane dyshe perfekte dhe perfaqesuesja eshte nje cmim i madh per ata. Romagnoli eshte i ri dhe ka 200 ndeshje mbi shpine, ndersa Bonuccin e njohim te gjithe se kush eshte prandaj them qe bazen e kemi me 2/3 perforcime do te jemi akoma me mire si skuader.. – eshte shprehur Rino Gattuso!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu