Bonucci per Sky Pirlo do te jete Il Maestro gjithmone..!

” Pirlo do te jete nje maestro pergjithmone. Andrea i mesonte futbollin te gjithve, eshte moment i trishte per te gjithe ne.. megjithate ishte nje nate e bukur midis miqsh dhe kampionesh. Pirlo ishte i madh kudo dhe jashte fushe ishte nje kampion..

Jam i nderuar qe do te jem kapiteni i ri i kombetares, kjo eshte nje pergjithesi e madhe. Do te rikthehemi me te forte.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu