Bonucci nje kapiten i vertete!

Pavarsisht situates se veshtire ne klub me problemet me UEFA kapiten Bonucci qeteson tifozet kuqezi.

– Nuk ka asgje per tu shqetesuar, shpresoj te mbyllen sa me shpejt keto probleme me Uefa, Milan duhet te rikthehet ne Europe dhe te luaj per objektiva te medha – eshte shprehur kapiten Bonucci per Sky Sport pasi ndodhej ne Canada per te ndjekur Formula 1 ne boxet e Ferrarit!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu