Bonucci ne fillim e mendoja ndryshe sezonin me Milan!

Pas ndeshjes kapiten Bonucci ka folur per mikrofonat e Sky Sport:

– Ne fillim te sezonit e mendoja ndryshe, kemi humbur shume pike me skuadra te vogla dhe shpresoj kjo te vleje si mesim per te gjithe ne sezonin e ardhshem.

Te rinjte tane pas ketij sezoni do te jene me te pjekur..

Atalanta? Sot duheshin ne fusha ‘burra’ me eksperience Atalanta eshte skuader e veshtire..

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu