Bonucci flet kapiteni per gjithcka..!!

Jemi duke u rritur si skuader, ne muajt e pare ishim ne veshtiresi dhe nuk e kuptonim ku ishte gabimi. Nuk e prisja te ishim ne vendin e trete me piket e mbledhura ne fazen e dyte por e shpresoja shume.

Kjo do te thote qe po krijojme nje skuader te forte dhe mund te bejme ate hapin e madh.

Sekreti mbrojtjes? Mbrojtja nuk eshte e perbere me 4 veta por mund te themi menyra e mbrojtjes si skuader sepse eshte merite e Gattuso qe ka punuar shume per te injektuar te skuadra menyren e duhur.

Ndjehem kapiten? Shpresoj ta beje ne menyren me te mire, here kam gabuar here kam bere mire por mendoj se i kam sjelle eksperiencen time nje grupi te mire te rinjsh, jam i lumtur ketu.

Torino? E kane rimarre veten shume jane nje skuader e forte dhe bejne nje futboll te bukur, duhet te jemi te perqendruar dhe kemi detyrimin per te fituar.

Donnarumma? Kam patur fatin te luaj me nje portier te madh si Buffon, por Gigio i ka te gjitha mundesite per tu bere si ai, pritja ndaj Milik gezova si te ishte shenuar nje gol per ne..

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu