Bonucci Faleminderit tifozave, tani sforco e fundit..!

Sot kapiten Bonucci ka folur per Milan Channel:

Dua te falenderoj tifozet kuqezinj sepse kane qene te jashtezakonshem kete sezon me ne, kur kemi qene ne veshtiresi na kane qendruar prane dhe meritojne nje sforco te fundit kunder Fiorentina per te hyre nga porta kryesore ne Europa League.

Fiorentina eshte nje skuader e forte pas vdekjes se Astori kane gjetur forca dhe kane marre rezultate pozitive, te djelen duhet Milani me i mire per te marre fitoren ne fund..

Te luash ne Europe eshte gjithmone bukur pavarsisht se Champions ka nje shije tjeter, por eshte shume e rendesishme per ne pasi kete sezon shume lojtare luanin per here te pare dhe tani kane nje eksperience me shume, Atletico Madrid duhet te jete nje shembull per ne.. – eshte shprehur Leo Bonucci per Milan Channel.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu