Bonucci e ardhmja ime eshte Milan!

E ardhmja ime? Eshte Milan, shpresojme te shkoje cdo gje sic duhet dhe te fillojme te krijojme nje skuader te denje per te fituar..

Kush jane objektivat e Milan? Objektivi kryesor eshte te rikthehemi ne Champions dhe te luftojme me vendet e para, te luajme per Trofe..

Boterori? Bej tifo per Argjentinen edhe pse ndeshjet e para nuk mundem ti ndjek por kur te kthehem do kem me shume mundesi, sa keq qe nuk eshte Italia.. – eshte shprehur Bonucci per Sky Sport!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu