Bonaventura kthehet te përvoja kuqezi dhe i vendos një titull kënge të famshme

Mesfushori i Fiorentinas, Giacomo Bonaventura, ka dhënë një intervistë për kanalet e Lega Serie A, në të cilën ka folur edhe për eksperiencën e tij te Milani por edhe disa argumente të tjera.

“Është një nder i madh që jam bashkë me lojtarë si Ilicic dhe Qugliarella në listën e atyre që kanë shënuar të paktën një gol në dhjetë sezonet e fundit të Serisë A”, ka thënë Bonaventura.

Risultato immagini per bonaventura milan

“Unë jam një mesfushor, luaj pak më larg portës, kështu që për mua është edhe më e vështirë të shënoj”.

Për Milanin: “Mendoj se kënga e duhur për eksperiencën time kuqezi është ‘Don’t stop me now’ e Queen. San Siro është një stadium fantastik dhe Milan një klub i madh, ku kam qenë shumë mirë”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu