Bonaventura: Falenderoj Gattuso per mbeshtetjen, kritika te padrejta!

Mister me ka shpreh gjithmone perkrahjen e tij dhe per kete nuk di si ta falenderoj, edhe ne keto 4 ndeshjet e fundit kur une nuk kam qene ne maksimumin tim ai me ka mbrojtur nga disa kritika qe sipas mendimit tim kane qene te egzagjeruara.

Ne 4 vitet e fundit dua tju kujtoj qe ne kemi nderruar shpesh trajnere dhe menyren e lojes po ashtu dhe pozicionet ne fushe dhe nuk eshte e lehte per nje lojtar..

Mbreme goditem 22 here porten dhe shenuam vetem nje here, ne futboll duhet dhe pak fat..

 

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu