Bonaventura arrin rekordin e tij!

Rikthehet te goli Bonaventura kunder Bologna, me mberritjen e Gennaro Gattuso ne stolin kuqezi Bonaventura ka shenuar golin e pare ne 3 dhjetor dhe qe atehere ka shenuar 7 gola duke arritur rekordin e tij personal qe e ka realizuar ne sezonin 2013-2014 dhe 2014-2015 dhe duke shpresuar ta thyeje ate ne ndeshjet e ardhshme..!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu