Boca Juniors kthehet serish per Gomez!

Boca provon serish per Gustavo Gomez, por kete here ndryshe nga janari tratativa do te mbyllet pasi te gjtha palet jane te bindur per transferimin e lojtarit paraguajan ne Argjentine te Boca Juniors.

Trajneri i Boca Gustavo Scheloto e ka kerkuar lojtarin qe ne kohen kur drejtonte Palermon po ashtu dhe ne janar dukej se do te mbyllej gjithcka, por tani eshte momenti duhur qe ta kete lojtarin ne skuadren e tij!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu