Boca Juniors kembengul per Biglia!

Klubi argjentinas Boca Juniors kembengul prej disa javesh per te marre sherbimet e mesfushorit Lucas Biglia ne fund te sezonit. Argjentinasi 33 vjecar ka dhe nje vit kontrate me klubin kuqezi dhe mund te vendose per nje largim te mundshem. Palet po studiojne situaten dhe drejtuesit e Milanit do ta linin te lire lojtarin per 6 milion euro per te mos patur nje minusvalenze te madhe.

Gjithmone sipas mediave italiane jo vetem Boca Juniors eshte e interesuar per lojtarin por dhe klubi francez Olimpik Marseille ka shfaqur interes per mesfushorin kuqezi dhe deri ne vere mund te jete mbyllur gjithcka dhe Biglia te vendose te ardhmen e tij se ku do ta vazhdoje ate ne Europe apo ne vendilndje, e sigurte eshte se Lucas do te largohet ne fund te sezonit nga kuqezinjte!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu