Boban nuk eshte lehte te drejtosh Milanin ne keto momente!

Pas nje takimi ne Dubai midis Zvonimir Boban Gattuso dhe Gandini, Boban ka folur per Sky Sport:

– Nuk eshte e lehte te drejtosh Milanin ne keto momente qe po kalon, Rino ka respekt per mediat dhe publikun por kur nuk ka rezultate eshte normale te jesh ne veshtiresi, por besoj se Champions mund ta arrijne qe kete sezon – eshte shprehur Boban!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu