Boban, Milan ishte zgjedhje zemre!

Ne nje interviste per mediat italiane Zvonimir Boban ka folur serish per zgjedhjen e tij per te lene FIFA-n dhe per tu rikthyer te skuadra e tij e zemres:

Jam shume i lumtur per kete rikthim, eshte nje zgjedhje zemre dhe zgjedhja zemres eshte gjithmone zgjedhja e duhur. Nuk kam probleme nese gaboj apo nese triumfoj, problem do kisha nese nuk do te provoja te beja dicka te mire me klubin e zemres me tifozet qe e dashurojne kete klub.

Mund te sjell shume nga njohurite e mia si ish futbollist apo dhe si drejtues, i njoh mire si funksionojne gjerat duhet te bej playmakerin midis anes sportive dhe asaj administrative. Mendoj se mund te bej shume per kete klub – eshte shprehur Zvonimir Boban!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu